Posted by admin On May - 28 - 2018 Comments Off on Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet
Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy oraz znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

\n" +

Comments are closed.